DFS60B-BCED03600 - 1086411
Enkoder inkrementalny SICK, otwór nieprzelotowy 3/8", zasilanie 10–32 V, wyjście HTL push pull, 3600 impulsów/obrót, IP67/IP65, wtyk osiowy M12, przewód 3 m.
DFS60B-BCED03600 - 1086411
Opisy produktu
Enkodery inkrementalne, DFS60, DFS60B-BCED03600, Wykonanie mechaniczne: Otwór nieprzelotowy 3/8”, Interfejs komunikacyjny: 10 V ... 32 V, HTL, Push pull, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 8 pinów, osiowe, Liczba impulsów na obrót: 3.600
Wydajność
Liczba impulsów na obrót 3.600
Interfejs komunikacyjny Przyrostowy
Interfejs komunikacyjny – szczegóły HTL / Push pull
Liczba kanałów sygnałowych 6-kanałowy
Czas inicjalizacji 40 ms
Częstotliwość wyjściowa ≤ 600 kHz
Prąd obciążenia ≤ 30 mA
Pobór mocy ≤ 0,5 W (bez obciążenia)
Instalacja elektryczna
Typ przyłącza Wtyk, M12, 8 pinów, osiowe
Napięcie zasilające 10 ... 32 V
Średnica wałka lub otworu 3/8″
Moment rozruchowy 0,8 Ncm (+20 °C)
Moment obrotowy roboczy 0,6 Ncm (+20 °C)
Dopuszczalny statyczny przesuw wałka ± 0,3 mm (promieniowe)
± 0,5 mm (osiowe)
Dopuszczalny dynamiczny przesuw wałka ± 0,1 mm (promieniowe)
± 0,2 mm (osiowe)
EMC Wg EN 61000-6-2 i EN 61000-6-4
Stopień ochrony IP67, po stronie obudowy, wtyk (IEC 60529)
IP65, po stronie wałka (IEC 60529)
Dopuszczalna względna wilgotność powietrza 90 % (Roszenie niedopuszczalne)
Zakres temperatury roboczej –40 °C ... +100 °C
–30 °C ... +100 °C
Zakres temperatur składowania –40 °C ... +100 °C, bez opakowania
Odporność na wstrząsy 70 g, 6 ms (EN 60068-2-27)
Odporność na drgania 30 g, 10 Hz ... 2.000 Hz (EN 60068-2-6)