BCC A335-0000-10-000-61X5A5-000 - BCC070F
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1-2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1-2 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Przyłącze 7/8"-16 UN-Female, straight, 5-pin
Ilość styków możliwych do podłączenia 5
Przekrój przyłącza 0.14...1.5 mm2
Rodzaj mocowania przewodu Zaciski śrubowe
Średnica przewodu D 8...10 mm
Napięcie robocze Ub 600 VDC / 600 VAC
Prąd znamionowy (40°C) 10.0 A
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia -25...85 °C