PS315-Z12-G-ST-N300 - 103043381
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, obudowa metalowa, dźwignia z rolką tworzywową, 1 NO + 1 NC lub 1 NO+2 NC, wskaźnik statusu, prąd 2 A, IP66/IP67, konektor M12, napięcie izolacji 50 VAC/24 VDC.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS315-Z12-G-ST-N300 103043381
  • Przedstawienie statusu
  • Obudowa metalowa
  • Proste i szybkie przestawianie elementów aktywujących o 45°
  • Budowa zgodnie z EN 50041
  • Kąt dźwnigni ustawiany w krokach co 15°
  • Długość regulowana w krokach co 2 mm
  • Dostępna wersja z diodami LED
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS315-Z12-G-ST-N300
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103043381
EAN (European Article Number) 4030661562513
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-01
ETIM number, version 7.0 EC000030
ETIM number, version 6.0 EC000030
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN IEC 60947-5-1
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50041 A
Materiał obudowy Metal, Odlew ciśnieniowy cynkowy
Materiał powłoki obudowy malowane
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 2
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
B10D Normally-closed contact (NC) 20 000 000 operacji
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Element aktywujący Dźwignia z rolką N300
Materiał rolki Tworzywo
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 50 N
Szybkość najazdu, minimalne 10 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 1 m/s
Tightening torque of the fixing screws 2 Nm
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover 2,6 Nm
Mechanical data - Connection technique
Materiał konektora (elektrycznego) Tworzywo
Przekrój kabla, minimalne 0,34 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 37 mm
Szerokość czujnika 41 mm
Wysokość czujnika 168 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia I
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 50 VAC,24 VDC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 0,8 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 30 VAC
Kategoria użytkowania AC-15 2 A
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A