PS316-T03-S300 - 103015149
Wyłącznik pozycyjny Schmersal, tworzywo sztuczne, trzpień naciskowy, 3 NC, prąd 5 A, wolnoprzełączający, IP66/IP67, śrubowe przyłącze M20, temp. pracy -30...+80°C.
PS316-T03-S300 - 103015149
Opisy produktu
Najważniejsze parametry PS316-T03-S300 103015149
  • Technika szybkiego podłączania dzięki zaciskom przyłączeniowym obracanym o 45°
  • Przepust kablowy 1 x M20 x 1,5
  • Obudowa z tworzywa sztucznego z odchylaną pokrywą zatrzaskową
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu PS316-T03-S300
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103015149
EAN (European Article Number) 4030661502458
Obudowa Budowa znormalizowana
Typ napędu zgodnie z DIN EN 50041 B
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem szklanym
Ciężar brutto 115 g
Dane ogólne - właściwości
Funkcje bezpieczeństwa Tak
Liczba zestyków bezpieczeństwa 3
Dane mechaniczne
Element aktywujący Trzpień naciskowy S300
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 10 000 000 operacji
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 50 N
Szybkość najazdu, minimalne 60 mm/min
Szybkość najazdu, maksimum 0,5 m/s
Tightening torque of the fixing screws 1,2 Nm
Mechanical data - Connection technique
Konektor Połączenie śrubowe M20 x 1.5
Przekrój kabla, minimalne 0,34 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1,5 mm2
Tightening torque of electrical connection, minimum 0,6 Nm
Moment dokręcania przyłącza elektrycznego, maksimum 0,8 Nm
Uwaga (wpust kablowy) Settle length of the conductor: 5...6mm
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 37 mm
Szerokość czujnika 41 mm
Wysokość czujnika 104 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP66,IP67
Ambient temperature -30 ... +80 °C
Ocena zabezpieczenia II
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 300 V
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60947-1 3
Dane elektryczne
Znamionowy prąd cieplny 5 A
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 400 A
Kategoria użytkowania AC-15 240 VAC
Kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Kategoria użytkowania DC-13 3 A