IPC02-50P - 183298
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IPC02-50P
- Bezbateryjny nośnik kodów
- 40-bitowy kod poprawki
- Czytelny z obu stron
- Otwory montażowe dla łatwej instalacji
- Stopień ochrony IP68
| Opis produktu |
|---|
| Nośnik kodu |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 125 kHz | |
| Szybkość transmisji | 2 kBit / s | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | EM4102 Unique (EM Microelectronic) | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Okres przechowywania danych | > 10 lat | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 300330 | |
| RoHS | ||
| Dyrektywa 2011/65 / UE (RoHS) | IEC/EN 63000 | |
| Standardowa zgodność | ||
| Stopień ochrony | EN 60529 | |
| RFID | ISO / IEC 18000-2 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 85 ° C (-4 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 85 ° C (-4 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 5 mm | |
| Średnica obudowy | 50 mm | |