IQC35-16GK - 254074
Nośnik danych RFID systemy firmy Pepperl+Fuchs, 13,56 MHz, IP68, temp. pracy -20 ... 85 st.C
Opisy produktu
Najważniejsze parametry RFID Transponder IQC35-16GK
- Częstotliwość robocza 13,56 MHz
- Zgodny z ISO 15693
- 64-bitowy kod naprawczy
- Dostępna 1280 bitów pamięci
- Stopień ochrony IP68
| Opis produktu |
|---|
| Nośnik danych |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Częstotliwość pracy | 13,56 MHz | |
| Szybkość transmisji | 26 kBit / s | |
| Pamięć | ||
| Rodzaj układu | ICODE SLI-S (NXP) | |
| EEPROM | 1280 Bit | |
| Czytaj cykle | bez limitu | |
| Pisz cykle | > 100000 | |
| Okres przechowywania danych | 10 lat | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Sprzęt radiowy | ||
| Dyrektywa 2014/53 / UE | EN 300330 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -25 ... 85 ° C (-13 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Wysokość obudowy | 6 mm | |
| Średnica obudowy | 16 mm | |