AZM170-11ZRKA-ST8 24VAC/DC - 103050936
Elektromagnetyczna blokada bezpieczeństwa Schmersal, złącze M12, 1 NO/1 NC, siła ryglowania 1300 N, IP67, ręczne zwolnienie, sterowanie 24 VAC/DC, przeznaczenie do osłon bezpieczeństwa, kompaktowa budowa.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry AZM170-11ZRKA-ST8 24VAC/DC 103050936
  • Obudowa z tworzywa termoplastycznego
  • z podwójną izolacją
  • zwarta budowa
  • blokada z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym zaryglowaniem
  • długa żywotność
  • duża siła ryglująca
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu AZM170-11ZRKA-ST8 24VAC/DC
Numer artykułu (Numer katalogowy) 103050936
EAN (European Article Number) 4030661628738
eCl@ss number, version 12.0 27-27-26-03
eCl@ss number, version 11.0 27-27-26-03
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-26-03
ETIM number, version 7.0 EC002593
ETIM number, version 6.0 EC002593
Certyfikaty - Normy
Certyfikaty
Certyfikaty
Właściwości ogólne
Normy EN ISO 13849-1,EN ISO 14119,EN IEC 60947-5-1
Poziom kodowania zgodny z EN ISO 14119 niskie
Zasada działania elektromechaniczne
Ciężar brutto 292 g
Dane ogólne - właściwości
Ryglowanie napięciem Tak
Zwolnienie ręczne Tak
Liczba kierunków aktywacji 2
Liczba zestyków pomocniczych 1
Liczba zestyków bezpieczeństwa 1
Klasyfikacja
Normy, przepisy EN ISO 13849-1
Performance Level, up to c
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 1
B10D Normally-closed contact (NC) 2 000 000 operacji
Note Electrical life on request.
B10D Normally-open contact (NO) 1 000 000 operacji
Note at 10% I<sub>e</sub> and ohmic load
Żywotność 20 Rok(lata)
Klasyfikacja bezpieczeństwa - Wyjścia bezpieczne
Uwaga (zestyk normalnie otwarty B10D (NO)) przy 10% I<sub>e</sub> oraz obciążeniu oporowym
Klasyfikacja - wykluczenie błędu
Poziom zapewnienia bezpieczeństwa d
Kategoria zgodnie z EN ISO 13849 3
Note for 2-channel use and with suitable logic unit.
Żywotność 20 Rok(lata)
Dane mechaniczne
Żywotność mechaniczna, najmniejszy 1 000 000 operacji
Siła ryglowania zgodnie z EN ISO 14119 1 000 N
Siła ryglowania, maksimum 1 300 N
Siła zatrzasku 30 N
Skok wymuszonego rozwarcia 11 mm
Positive break force per NC contact, minimum 8,5 N
Siła wymuszonego rozwarcia, minimalne 8,5 N
Szybkość najazdu, maksimum 2 m/s
Montaż Śruby
Wykonanie śrub mocujących 2x M5
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, minimum 0,7 Nm
Tightening torque of the fastening screws for the housing cover, maximum 1 Nm
Note Torx T10
Mechanical data - Connection technique
Prowadzenie przewodów 1 x M20 x 1,5
Konektor IDC,Konektor M12, 8-polowy, kodowanie A
Przekrój kabla, minimalne 0,75 mm2
Przekrój kabla, maksimum 1 mm2
Allowed type of cable flexible
Dane mechaniczne - Wymiary
Długość czujnika 30 mm
Szerokość czujnika 90 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +60 °C
Storage and transport temperature -25 ... +85 °C
Uwaga (wilgotność względna) zapobiegający skraplaniu,zapobiegający zamarzaniu
Ocena zabezpieczenia II
Dopuszczalna wysokość ustawienia n.p.m., maksimum 2 000 m
Ambient conditions - Insulation values
Znamionowe napięcie izolacji 250 VAC
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane 4 kV
Kategoria przepięcia III
Stopień zanieczyszczenia zgodnie z IEC/EN 60664-1 3
Dane elektryczne
Znamionowe napięcie sterowania 24 VAC/DC
Warunkowy znamionowy prąd zwarciowy wg EN 60947-5-1 1 000 A
Elektryczny pobór mocy, maksimum 12 W
Element przełączający 1 zestyk (NO), 1 zestyk (NC)
Zasada przełączania slow action, positive break NC contact
Częstotliwość przełączania 1 000 /h
Materiał zestyków, elektrycznych Srebro
Dane elektryczne - wejście sterowania cewki
Magnet switch-on time 100 %
Test pulse duration, maximum 5 ms
Test pulse interval, minimum 50 ms
Dane elektryczne - zestyki bezpieczeństwa
Napięcie, kategoria użytkowania AC-15 230 VAC
Napięcie, kategoria użytkowania DC-13 24 VDC
Prąd, kategoria użytkowania DC-13 2 A
Dane elektryczne - zestyki pomocnicze
Prąd, kategoria użytkowania AC-15 4 A