BES M08EE-NSC15B-S04G-003 - BES00C6
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, seria Global, średnica M8, sn=1,5 mm, czoło zabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 8 x 43 mm
Obudowa M8x1
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 1.5 mm
Wyjście przełączające NPN, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 1000 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C