BES M08EE-POC15B-S49G-003 - BES00CC
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, seria Global, średnica M8, sn=1,5 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M8
Opisy produktu
Wymiary Ø 8 x 40 mm
Obudowa M8x1
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 1.5 mm
Wyjście przełączające PNP normalnie zamknięte (NC)
Częstotliwość przełączania 1000 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M8x1-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -40...85 °C