BES M08EG-POC25F-S04G - BES01P6
Czujnik indukcyjny firmy Balluff, seria Global, średnica M8, sn=2,5 mm, czoło niezabudowane, PNP/NC, 10-30 VDC, konektor M12
Opisy produktu
Wymiary Ø 8 x 58 mm
Obudowa M8x1
Montaż ponad powierzchnią
Zasięg 2.5 mm
Wyjście przełączające PNP normalnie zamknięte (NC)
Częstotliwość przełączania 2000 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C