BES M12EF1-NSC10F-S04G-S - BES02WC
Czujnik indukcyjny z metalowym czołem Balluff, średnica M12, sn=10 mm, czoło niezabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 12 x 60 mm
Obudowa M12x1
Montaż ponad powierzchnią
Zasięg 10 mm
Wyjście przełączające NPN, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 350 Hz
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał powierzchni aktywnej Stal nierdzewna
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C
Maks. wytrzymałość na ściskanie 80 bar