BES M12MD1-PSC80B-S04G - BES05KJ
Czujnik indukcyjny standardowy, wym. O 12 x 45 mm, zas. 8 mm, montaż prawie równo z powierzchnią, obudowa O 12 mm, wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO), częstotliwość przełączania 500 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2 tygodnie
Opisy produktu
Wymiary Ø 12 x 45 mm
Obudowa Ø 12 mm
Montaż prawie równo z powierzchnią
Zasięg 8 mm
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Materiał obudowy Mosiądz, powłoka bez zawartości niklu
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C