BES M12MG1-POC60B-S04G - BES02WY
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M12, sn=6 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 1000Hz, L=60 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (3 szt.)
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Opisy produktu
Wymiary Ø 12 x 60 mm
Obudowa M12x1
Montaż prawie równo z powierzchnią
Zasięg 6 mm
Wyjście przełączające PNP normalnie zamknięte (NC)
Częstotliwość przełączania 1000 Hz
Materiał obudowy Mosiądz, powłoka bez zawartości niklu
Materiał powierzchni aktywnej PBT
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 3-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...85 °C