BES M18MG-NSC16F-S04K - BES006R
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M18, sn=16 mm, czoło niezabudowane, NPN/NO, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 800Hz, L=65 mm
Parametry produktu
Opisy produktu
Firma Balluff w swojej szerokiej ofercie czujników indukcyjnych przygotowała serie Global charakteryzującą się dobrym współczynnikiem ceny do możliwości, umożliwiają przygotowanie ekonomicznych wykonań. Czujnik indukcyjny BES M18MG-NSC16F-S04K - BES006R jest czujnikiem z serii Global i jest dostępny z magazynu producenta nawet dla dużych ilości. Szeroka gama wykonań i uniwersalności czujników indukcyjnych, dostępność w wariantach od średnic 3 mm do wielkości 80x80 mm jest największa zaletą tej serii. Dostępność czujnika indukcyjnego BES M18MG-NSC16F-S04K - BES006R to maksymalnie 2 tygodnie od momentu zamówienia.
Kluczowe parametry czujnika indukcyjnego - BES M18MG-NSC16F-S04K - BES006R :
Średnica /długość [ mm ] = O 18 x 65 mm
Strefa działania = 16 mm
Sposób montażu = ponad powierzchnią
Polaryzacja / funkcja wyjścia = NPN, styk zwierny (NO)
Podłączenie elektryczne = Łącznik wtykowy, wtyczka M12x1, 4-styk.
Zasilanie = 10...30 VDC
Stopień ochrony = IP67
Maksymalna częstotliwość przełączenia = 800 Hz