BES M18TI2-PSC16F-AT05 - BES04FU
Czujnik indukcyjny standardowy, wym. O 18 x 73 mm, zas. 16 mm, montaż ponad powierzchnią, obudowa M18x1, wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO), częstotliwość przełączania 600 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 18 x 73 mm
Obudowa M18x1
Montaż ponad powierzchnią
Zasięg 16 mm
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 600 Hz
Materiał obudowy PTFE
Materiał powierzchni aktywnej PTFE
Przyłącze Przewód, 5.00 m, PTFE
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C