BES M30ME-PSC10B-S04G-003 - BES00F8
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M30, sn=15 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, 75Hz, L=44 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Wymiary Ø 30 x 44.5 mm
Obudowa M30x1.5
Montaż montaż zabudowany
Zasięg 10 mm
Wyjście przełączające PNP, styk zwierny (NO)
Częstotliwość przełączania 150 Hz
Materiał obudowy Mosiądz, niklowane
Materiał powierzchni aktywnej PA 12
Przyłącze Złącza wtykowe, M12x1-Męski, 4-stykowe
Napięcie robocze Ub 10...30 VDC
Temperatura otoczenia -25...70 °C