BES M30MI-POC10B-BV03 - BES009N
Czujnik indukcyjny firmy BALLUFF, średnica M30, sn=10 mm, czoło zabudowane, PNP/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 3 m, 400Hz, L=56 mm
Parametry produktu
Opisy produktu
Firma Balluff w swojej szerokiej ofercie czujników indukcyjnych przygotowała serie Global charakteryzującą się dobrym współczynnikiem ceny do możliwości, umożliwiają przygotowanie ekonomicznych wykonań. Czujnik indukcyjny BES M30MI-POC10B-BV03 - BES009N jest czujnikiem z serii Global i jest dostępny z magazynu producenta nawet dla dużych ilości. Szeroka gama wykonań i uniwersalności czujników indukcyjnych, dostępność w wariantach od średnic 3 mm do wielkości 80x80 mm jest największa zaletą tej serii. Dostępność czujnika indukcyjnego BES M30MI-POC10B-BV03 - BES009N to maksymalnie 2 tygodnie od momentu zamówienia.
Kluczowe parametry czujnika indukcyjnego - BES M30MI-POC10B-BV03 - BES009N :
Średnica /długość [ mm ] = O 30 x 56 mm
Strefa działania = 10 mm
Sposób montażu = montaż równo z powierzchnią
Polaryzacja / funkcja wyjścia = PNP styk rozwierny (NC)
Podłączenie elektryczne = Przewód, 3.00 m, PVC
Zasilanie = 12...30 VDC
Stopień ochrony = IP68
Maksymalna częstotliwość przełączenia = 400 Hz