IFL 10-30M-10P - 101083094
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy Schmersal, miniaturowa obudowa metalowa M30, odległość wyłączania 10 mm, wyjście NO, przewód 3-żyłowy 2 m, zasilanie 10-30 VDC, IP67, prąd 200 mA, ochrona przeciwzakłóceniowa.
IFL 10-30M-10P - 101083094
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
SCHMERSAL
Opisy produktu
Najważniejsze parametry IFL 10-30M-10P 101083094
  • Obudowa metalowa
  • DC 3-żyłowy
  • miniaturowa obudowa
  • Konstrukcja M30
Klucz zamówieniowy
Oznaczenie typu produktu IFL 10-30M-10P
Numer artykułu (Numer katalogowy) 101083094
EAN (European Article Number) 4030661018515
eCl@ss number, version 12.0 27-27-40-01
eCl@ss number, version 11.0 27-27-01-01
Numer eCl@ss, wersja 9.0 27-27-01-01
ETIM number, version 7.0 EC002714
ETIM number, version 6.0 EC002714
Właściwości ogólne
Normy DIN VDE 0660-208,EN IEC 60947-5-2
Obudowa walec, gwint
Warunki montażu (mechaniczne) wpuszczane
Materiał obudowy Mosiądz
Materiał powłoki obudowy niklowany
Obszar aktywny Tworzywo
Materiał nakręteki Mosiądz
Ciężar brutto 150 g
Dane ogólne - właściwości
Zintegrowany wskaźnik, status Tak
Liczba żył przewodu 3
Dane mechaniczne
Moment dokręcania nakrętek, maksimum 30 Nm
Mechanical data - Switching distances according EN IEC 60947-5-3
Odległość wyłączania 10 mm
Mechanical data - Connection technique
Długość przewodu 2 m
Konektor Kabel
Przekrój żyły 0,34 mm<sup>2</sup>
Przekrój kabla, maksimum 3 x 0,34 mm2
Materiał płaszcza kabla PVC
Dane mechaniczne - Wymiary
Gwint ISO czujnika M30
Schlüsselweite 36 SW
Długość czujnika 36 mm
Warunki otoczenia
Stopień ochrony IP67
Ambient temperature -25 ... +70 °C
Ocena zabezpieczenia 0
Dane elektryczne
Type of voltage range DC
No-load supply current I0, typical 3,5 mA
Rated operating voltage 10 ... 30 VDC
Prąd znamionowy 200 mA
Element przełączający Zestyk normalnie otwarty (NO)
Częstotliwość wyłączania, ok. 350 Hz
Dane elektryczne - wyjście cyfrowe
Spadek napięcia Ud, maksimum 1,2 V
Prąd dla spadku napięcia Ud 0,2 A