IM12-02BAO-ZU0 - 7902119
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 2 mm, obudowa M12, AC 2-przewodowe, montaż w jednej płaszczyźnie, styk NC, przewód 2 m, IP67, zasilanie 20-250 V AC, częstotliwość 25 Hz.
IM12-02BAO-ZU0 - 7902119
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMW, IM12-02BAO-ZU0, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 2 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: AC 2-przewodowe, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 2-żyłowy, 2 m
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 2 mm
Zasięg gwarantowany Sa 1,62 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 25 Hz
Typ przyłącza Przewód 2-żyłowy, 2 m
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne AC 2-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 20 V AC ... 250 V AC
Spadek napięcia ≤ 8,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 10 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 10 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Wg EN 55011, klasa B
Prąd stały Ia ≤ 250 mA
≤ 200 mA
Prąd resztkowy ≤ 3 mA (AC 250 V)
≤ 1,5 mA (AC 120 V)
Minimalny prąd obciążenia ≥ 8 mA
Prąd krótkotrwały wytrzymywany 0,9 A
Materiał przewodu PUR/PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,5 mm²
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +80 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PBT
Długość obudowy 71 mm
Użyteczna długość gwintu 50 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 7 Nm
Klasa ochrony I
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.491 lat(a)
DCavg 0 %