IMB12-04BPPVC0K - 1074366
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa, chłodziwa/smary, zasięg 4 mm, PNP, komplementarne wyjście, IO-Link, wtyk M12, montaż w metalu, IP68/IP69K.
IMB12-04BPPVC0K - 1074366
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMB, IMB12-04BPPVC0K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Stopień ochrony IP68
IP69K
Cechy szczególne Odporność na środki chłodzące i smarujące, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +100 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 45 mm
Użyteczna długość gwintu 28 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 20 Nm
Typ. 32 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 2.016 lat(a)
DCavg 0 %