IMB12-04BPSVW5S - 1135969
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa konstrukcja, odporność na chłodziwa/smary, zasięg 4 mm, PNP, styk NO, przewód 5 m, IO-Link, wizualny wskaźnik ustawienia, IP68/IP69K.
IMB12-04BPSVW5S - 1135969
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMB, IMB12-04BPSVW5S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 5 m, Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 5 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP68
IP69K
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 50 mm
Użyteczna długość gwintu 46 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 20 Nm
Typ. 32 Nm
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.971 lat(a)
DCavg 0 %