IMB30-15BPSVC0SX01 - 1099573
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK ATEX, standardowa obudowa, chłodziwa/smary, zasięg 15 mm, PNP, IO-Link, strefa Ex 3G/3D, wtyk M12, IP67.
IMB30-15BPSVC0SX01 - 1099573
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMB, IMB30-15BPSVC0SX01, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, maszyny mobilne, trudne warunki pracy, Obszary zagrożone wybuchem, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Informacja: II 3G Ex ec IIC T4 Gc X, II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc X W kontekście dyrektywy 2014/34/UE (ATEX) i normy DIN EN ISO/IEC 80079-34 zwracamy uwagę na to, że śledzenie zamówionego urządzenia do Państwa klienta należy do Państwa obowiązków (dokumentacja danych Państwa klienta i odpowiednich danych produktu, takich jak nr katalogowy, kod danych, numer seryjny)., Cechy szczególne: Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 15 mm
Zasięg gwarantowany Sa 12,15 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V2A, z uzębieniem blokującym (2 x)
Płaszcz/osłona przewodu
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +95 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 70 mm
Użyteczna długość gwintu 52 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 100 Nm
Typ. 100 Nm
Oznakowanie Ex (ATEX) II 3G Ex ec IIC T4 Gc X, II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc X
Kategoria strefy zagrożenia wybuchem (Ex) 3G, 3D
MTTFD 1.971 lat(a)
DCavg 0 %