IME12-02BNOZW2S - 1040746
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa obudowa, zasięg 2 mm, NPN, styk NC, montaż w jednej płaszczyźnie, DC 3-przewodowe, przewód 3-żyłowy 2 m, IP67.
Parametry produktu
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME12-02BNOZW2S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 2 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Standardowa konstrukcja | |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1 | |
| Średnica | Ø 12 mm | |
| Zasięg Sn | 2 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 1,62 mm | |
| Montaż w metalu | W jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 2.000 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód 3-żyłowy, 2 m | |
| Wyjście przełączające | NPN | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | NPN | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie zamknięty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 100 ms | |
| Histereza | 5 % ... 15 % | |
| Powtarzalność | ≤ 2 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Prąd jałowy | ≤ 10 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,25 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,9 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +75 °C | |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Tworzywo sztuczne, PA 66 | |
| Długość obudowy | 63 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 48 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 12 Nm | |
| Nr pliku UL | NRKH.E181493 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 1.735 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |