IME12-04BPSZC0S - 1040764
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, obudowa M12, zasięg 4 mm, 3-przewodowy DC, wyjście PNP NO, wtyk M12 4-pinowy, IP67, montaż współpłaszczyznowy, częstotliwość 2000 Hz.
IME12-04BPSZC0S - 1040764
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (1 szt.) i więcej
Wysyłka w ciągu 24-48h
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME12-04BPSZC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 65 mm
Użyteczna długość gwintu 48 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 12 Nm
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %