IME12-06BPSZWDK - 1095533
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa, zasięg 6 mm, trzykrotnie większy zasięg, quasi-zabudowane czoło, DC 3-przewodowe, wyjście PNP NO, przewód 3-żyłowy 7 m, IP67.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME12-06BPSZWDK, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 6 mm, Montaż w metalu: Quasi-zabudowane czoło, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 7 m, Cechy szczególne: Trzykrotnie większy zasięg
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Korpus krótki | |
| Rozmiar gwintu | M12 x 1 | |
| Średnica | Ø 12 mm | |
| Zasięg Sn | 6 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 4,86 mm | |
| Montaż w metalu | Quasi-zabudowane czoło | |
| Częstotliwość przełączania | 800 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód 3-żyłowy, 7 m | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie otwarty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Cechy szczególne | Trzykrotnie większy zasięg | |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 50 ms | |
| Histereza | 1 % ... 15 % | |
| Powtarzalność | ≤ 5 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Prąd jałowy | ≤ 10 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,25 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,9 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +75 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –25 °C ... +75 °C | |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Tworzywo sztuczne, PA 66 | |
| Długość obudowy | 44 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 29 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 12 Nm | |
| Nr pliku UL | NRKH.E181493 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 1.735 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |