IME18-12BNOZW2S - 1071259
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa obudowa, zasięg 12 mm, quasi-zabudowane czoło, NPN, DC 3-przewodowe, NC, przewód 2 m, IP67, 3-krotnie większy zasięg.
IME18-12BNOZW2S - 1071259
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME18-12BNOZW2S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 12 mm, Montaż w metalu: Quasi-zabudowane czoło, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m, Cechy szczególne: Trzykrotnie większy zasięg
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 12 mm
Zasięg gwarantowany Sa 9,72 mm
Montaż w metalu Quasi-zabudowane czoło
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 50 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 67 mm
Użyteczna długość gwintu 52 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 30 Nm
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %