IME18-12NDOZC0S - 1067222
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa obudowa, zasięg 12 mm, niemetalowy montaż, DC 2-przewodowy, wyjście NC, wtyk M12 4-pin, powtarzalność ?2%, ochrona IP67, obudowa mosiądz niklowany.
IME18-12NDOZC0S - 1067222
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME18-12NDOZC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 12 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 2-przewodowe, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 12 mm
Zasięg gwarantowany Sa 9,72 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Wykonanie elektryczne DC 2-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 4 V
≤ 4,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 100 mA
Prąd resztkowy ≤ 0,8 mA
Minimalny prąd obciążenia ≥ 3 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Impuls załączenia ≤ 5 ms
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 69 mm
Użyteczna długość gwintu 42 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 40 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.103 lat(a)
DCavg 0 %