IME18-20NPSZC0S - 1071277
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa obudowa, zasięg 20 mm, niemetalowy montaż, DC 3-przewodowy, wyjście PNP NO, wtyk M12 4-pin, trzykrotnie większy zasięg, ochrona IP67.
IME18-20NPSZC0S - 1071277
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME18-20NPSZC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 20 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Trzykrotnie większy zasięg
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 20 mm
Zasięg gwarantowany Sa 16,2 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 200 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Cechy szczególne Trzykrotnie większy zasięg
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 100 ms
Histereza 1 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 5 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 69 mm
Użyteczna długość gwintu 42 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 30 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.735 lat(a)
DCavg 0 %