IME30-15BPPZW2K - 1057551
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, krótka obudowa, zasięg 15 mm, montaż w jednej płaszczyźnie, DC 4-przewodowe, wyjście PNP komplementarne, przewód 4-żyłowy 2 m, gwint M30, IP67.
IME30-15BPPZW2K - 1057551
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME30-15BPPZW2K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne, Typ przyłącza: Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Korpus krótki
Rozmiar gwintu M30 x 1,5
Średnica Ø 30 mm
Zasięg Sn 15 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Wykonanie elektryczne DC 4-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 125 ms
Histereza 3 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,25 mm²
Średnica przewodu Ø 3,9 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz, niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, PA 66
Długość obudowy 51 mm
Użyteczna długość gwintu 35 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 100 Nm
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.576 lat(a)
DCavg 0 %