IME30-15BPSZW7K - 1116265
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, korpus krótki, zasięg 15 mm, montaż w metalu, PNP, DC 3-przewodowe, NO, przewód 0,1 m, IP67, częstotliwość 500 Hz.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME30-15BPSZW7K, Kształt obudowy: Korpus krótki, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 0,1 m
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Korpus krótki | |
| Rozmiar gwintu | M30 x 1,5 | |
| Średnica | Ø 30 mm | |
| Zasięg Sn | 15 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 12,15 mm | |
| Montaż w metalu | W jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód 3-żyłowy, 0,1 m | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie otwarty | |
| Wykonanie elektryczne | DC 3-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 125 ms | |
| Histereza | 3 % ... 15 % | |
| Powtarzalność | ≤ 2 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Prąd jałowy | ≤ 10 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,25 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,9 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +75 °C | |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Tworzywo sztuczne, PA 66 | |
| Długość obudowy | 51 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 35 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 100 Nm | |