IME30-15NPOZW5S - 1049100
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa konstrukcja, zasięg 15 mm, montaż nie w jednej płaszczyźnie, DC 3-przewodowe, wyjście PNP NC, przewód 3-żyłowy 5 m, IP67, obudowa mosiądz niklowany.
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IME, IME30-15NPOZW5S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zasięg Sn: 15 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 5 m
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Standardowa konstrukcja | |
| Rozmiar gwintu | M30 x 1,5 | |
| Średnica | Ø 30 mm | |
| Zasięg Sn | 15 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 12,15 mm | |
| Montaż w metalu | Nie w jednej płaszczyźnie | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Typ przyłącza | Przewód 3-żyłowy, 5 m | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Styk normalnie zamknięty | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Czas opóźnienia przed zadziałaniem | ≤ 125 ms | |
| Histereza | 5 % ... 15 % | |
| Powtarzalność | ≤ 2 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Prąd jałowy | ≤ 10 mA | |
| Materiał przewodu | PVC | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,25 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,9 mm | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +75 °C | |
| Materiał obudowy | Mosiądz, niklowany | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Tworzywo sztuczne, PA 66 | |
| Długość obudowy | 70 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 41 mm | |
| Maks. moment dokręcania | ≤ 100 Nm | |
| Nr pliku UL | NRKH.E181493 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 1.735 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |