IMF12-04BPSNC0SX01 - 1099579
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK do stref EX, zasięg 4 mm, M12, PNP NO, DC 3-przewodowy, IO-Link, stal nierdzewna, IP67, montaż flush.
IMF12-04BPSNC0SX01 - 1099579
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMF, IMF12-04BPSNC0SX01, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy, Obszary zagrożone wybuchem, Zasięg Sn: 4 mm, Montaż w metalu: W jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie otwarty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Informacja: II 3G Ex ec IIC T4 Gc X, II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc X W kontekście dyrektywy 2014/34/UE (ATEX) i normy DIN EN ISO/IEC 80079-34 zwracamy uwagę na to, że śledzenie zamówionego urządzenia do Państwa klienta należy do Państwa obowiązków (dokumentacja danych Państwa klienta i odpowiednich danych produktu, takich jak nr katalogowy, kod danych, numer seryjny)., Cechy szczególne: Odporny na środki czyszczące, Wizualny wskaźnik ustawienia, IO-Link
Cechy
Korpus Metryczne
Kształt obudowy Standardowa konstrukcja
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 4 mm
Zasięg gwarantowany Sa 3,24 mm
Montaż w metalu W jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie otwarty
Wykonanie elektryczne DC 3-przewodowe
Stopień ochrony IP67
Cechy szczególne Odporny na środki czyszczące, Wizualny wskaźnik ustawienia, IO-Link
Zastosowania specjalne Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy, Obszary zagrożone wybuchem
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V4A (2 x)
Płaszcz/osłona przewodu
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +85 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 65 mm
Użyteczna długość gwintu 48 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 32 Nm
Oznakowanie Ex (ATEX) II 3G Ex ec IIC T4 Gc X, II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc X
Kategoria strefy zagrożenia wybuchem (Ex) 3G, 3D
Klasa ochrony III
Nr pliku UL E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.971 lat(a)
DCavg 0 %