IMF18-08BPPNC0S - 1076665
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK do trudnych warunków, zasięg 8 mm, quasi-flush, M18, PNP komplementarne, DC 4-przewodowy, IO-Link, stal nierdzewna, IP68/IP69K.
Parametry produktu
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMF, IMF18-08BPPNC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy, Zasięg Sn: 8 mm, Montaż w metalu: Quasi-zabudowane czoło, Wykonanie elektryczne: DC 4-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Komplementarne, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: Odporny na środki czyszczące, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Korpus | Metryczne | |
| Kształt obudowy | Standardowa konstrukcja | |
| Rozmiar gwintu | M18 x 1 | |
| Średnica | Ø 18 mm | |
| Zasięg Sn | 8 mm | |
| Zasięg gwarantowany Sa | 6,48 mm | |
| Montaż w metalu | Quasi-zabudowane czoło | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Wyjście przełączające – szczegóły | PNP | |
| Funkcja wyjścia | Komplementarne | |
| Wykonanie elektryczne | DC 4-przewodowe | |
| Stopień ochrony | IP68 IP69K |
| Cechy szczególne | Odporny na środki czyszczące, IO-Link, Wytrzymałość na temperaturę | |
| Zastosowania specjalne | Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy | |
| Zakres dostawy | Nakrętka mocująca, stal nierdzewna V4A (2 x) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 10 % | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V | |
| Histereza | 3 % ... 20 % | |
| Powtarzalność | ≤ 2 % | |
| Dryft temperaturowy (Sr) | ± 10 % | |
| EMC | Wg EN 60947-5-2 | |
| Prąd stały Ia | ≤ 200 mA | |
| Prąd jałowy | ≤ 10 mA | |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe | Tak | |
| Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania | Tak | |
| Odporność na udary i drgania | 100 g / 2 ms / 500 cykli; 150 g / 1 mln cykli; 10 Hz ... 55 Hz / 1 mm; 55 Hz ... 500 Hz / 60 g | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –40 °C ... +100 °C | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L | |
| Materiał, powierzchnia aktywna | Tworzywo sztuczne, LCP | |
| Długość obudowy | 65 mm | |
| Użyteczna długość gwintu | 47 mm | |
| Maks. moment dokręcania | Typ. 90 Nm | |
| Klasa ochrony | III | |
| Nr pliku UL | E181493 | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 1.687 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |