IMS12-08NNONU2S - 1103208
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, przewód 2 m, NPN, stal nierdzewna, zasięg 8 mm, IP68/IP69K, odporny na środki czyszczące, dla maszyn mobilnych i stref mokrych.
IMS12-08NNONU2S - 1103208
Rozmiar gwintu M12 x 1
Średnica Ø 12 mm
Zasięg Sn 8 mm
Zasięg gwarantowany Sa 6,48 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
IP69K
Cechy szczególne Odporny na środki czyszczące, Wytrzymałość na temperaturę
Zastosowania specjalne Maszyny mobilne, Strefy higieniczne i mokre, trudne warunki pracy
Zakres dostawy Nakrętka mocująca, mosiądz, niklowana (2 x)
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 7,2 V DC ... 60 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2,5 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem 100 ms
Histereza 3 % ... 20 %
Powtarzalność ≤ 2 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
Odporność na zakłócenia wg normy DIN ISO 11452-2: 100 V/m
AM pionowa 20 MHz - 800 MHz; AM pozioma 200 MHz - 800 MHz; PM pionowa/pozioma 800 MHz - 2,7 GHz
Odporność na zaburzenia przewodzone wg normy ISO 7637-2 (impuls/stopień/kryterium awarii 12 V/kryterium awarii 24 V): 1/IV/C/C, 2a/IV/A/A, 2b/IV/C/C, 3a/IV/A/A, 3b/IV/A/A, 4/IV/C/A, 5a/IV/B/B, 5b/IV/B/B
EN 61000-4-2 ESD: 4 kV CD / 8 kV AD
EN 61000-4-3 – odporność na promieniowane pole elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej: 10 V/m
EN 61000-4-4 Burst: 2 kV
EN 61000-4-5 Surge: 0,5 kV L-to-L, Ri: 2 Ω
EN 61000-4-6 – odporność na zaburzenia przewodzone, indukowane przez pola o częstotliwości radiowej: 10 V
Badanie korozyjności Badanie w mgle solnej EN 60068-2-52: stopień 5, 4 cykle
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 10 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,5 mm²
Średnica przewodu Ø 5 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania Odporność na drgania EN 60068-2-6 Fc: 25 g Peak (10 Hz ... 2000 Hz) / –20°C ... +50°C
Szum szerokopasmowy EN 60068-2-64: 15 g rms (5 Hz ... 2000 Hz) / 8 godzin w każdym kierunku 3-osiowego układu współrzędnych / –40°C ... +85°C
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +100 °C
Materiał obudowy Stal nierdzewna V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 56 mm
Użyteczna długość gwintu 46 mm
Maks. moment dokręcania Typ. 20 Nm
MTTFD 1.196 lat(a)
DCavg 0 %