IMX18-30NNOZC0S - 1134196
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, zasięg 30 mm, obudowa M18, niezabudowany montaż, wyjście NPN NC, wtyk M12, IP68, odporność na chłodziwa i smary, wskaźnik LED.
IMX18-30NNOZC0S - 1134196
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMX, IMX18-30NNOZC0S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, Zasięg Sn: 30 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: NPN, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Wtyk M12, 4-pinowy, Cechy szczególne: 4-krotnie większy zasięg, Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 30 mm
Zasięg gwarantowany Sa 24,3 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Wyjście przełączające NPN
Wyjście przełączające – szczegóły NPN
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 150 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 7 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 50 mA
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 69 mm
Użyteczna długość gwintu 43 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 30 Nm
MTTFD 411 lat(a)
DCavg 0 %