IMX18-30NPOZU2S - 1119669
Indukcyjny czujnik zbliżeniowy SICK, standardowa konstrukcja, przeznaczony do obszaru płynów chłodzących i smarów, zasięg 30 mm, wyjście PNP, NC, przewód 2 m, montaż nie w jednej płaszczyźnie, IP68.
IMX18-30NPOZU2S - 1119669
Opisy produktu
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe, IMX, IMX18-30NPOZU2S, Kształt obudowy: Standardowa konstrukcja, Zastosowania specjalne: Obszar stosowania płynów chłodzących i smarów, Zasięg Sn: 30 mm, Montaż w metalu: Nie w jednej płaszczyźnie, Wykonanie elektryczne: DC 3-przewodowe, Wyjście przełączające: PNP, Funkcja wyjścia: Styk normalnie zamknięty, Typ przyłącza: Przewód 3-żyłowy, 2 m, Cechy szczególne: 4-krotnie większy zasięg, Odporność na środki chłodzące i smarujące, Wizualny wskaźnik ustawienia
Rozmiar gwintu M18 x 1
Średnica Ø 18 mm
Zasięg Sn 30 mm
Zasięg gwarantowany Sa 24,3 mm
Montaż w metalu Nie w jednej płaszczyźnie
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Wyjście przełączające PNP
Wyjście przełączające – szczegóły PNP
Funkcja wyjścia Styk normalnie zamknięty
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 10 %
Spadek napięcia ≤ 2 V
Czas opóźnienia przed zadziałaniem ≤ 150 ms
Histereza 5 % ... 15 %
Powtarzalność ≤ 7 %
Dryft temperaturowy (Sr) ± 10 %
EMC Wg EN 60947-5-2
Prąd stały Ia ≤ 200 mA
Prąd jałowy ≤ 50 mA
Materiał przewodu PUR
Przekrój poprzeczny przewodu 0,34 mm²
Średnica przewodu Ø 4,5 mm
Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Tak
Redukcja impulsu przy załączeniu zasilania Tak
Odporność na udary i drgania 30 g, 11 ms / 10 … 55 Hz, 1 mm
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +75 °C
Materiał obudowy Mosiądz niklowany
Materiał, powierzchnia aktywna Tworzywo sztuczne, LCP
Długość obudowy 59 mm
Użyteczna długość gwintu 46,5 mm
Maks. moment dokręcania ≤ 30 Nm
MTTFD 411 lat(a)
DCavg 0 %