IPS30-S16AO55-A2P
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica M30, sn=16 mm, czoło zabudowane, NO, zasilanie 20-250 VAC, kabel 2 m, 25Hz, L=55 mm
IPS30-S16AO55-A2P - Zdjęcie 1 z 2
IPS30-S16AO55-A2P - Zdjęcie 2 z 2
IPS30-S16AO55-A2P
IPS30-S16AO55-A2P
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (1 szt.)
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2 tygodnie
Wersja
Czujniki indukcyjne okrągły
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
25
Producent
XECRO
Zasilanie
Polaryzacja
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Wykonanie czoła
Opisy produktu
Czujnik indukcyjny, producentem jest firma XECRO, średnica obudowy cylindrycznej M30, strefa nominalnego zasięgu równa się 16 mm, czoło zabudowane, funkcja wyjścia NO, wymagany zakres zasilania 20-250 VAC, podłącznie poprzez kabel o długości 2 metrów, maksymalna częstotliwość pracy czujnika 25Hz, długość całkowita obudowy L=55 mm