IPS5-S1.5NC26-A2U
Czujnik indukcyjny XECRO, średnica M5, sn=1,5 mm, czoło zabudowane, NPN/NC, zasilanie 10-30 VDC, kabel 2 m, 2000Hz, L=26 mm