NBB10-30GM60-AAR-900MM-4PKD
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB10-30GM60-AAR-900MM-4PKD
- Wyjście przekaźnikowe SPDT
- Zasięg działania 10 mm
- Aktywne wyjście przekaźnikowe 24 V DC
| Opis produktu |
|---|
| Czujnik indukcyjny |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | zestyk przełączny | |
| Typ wyjścia | przekaźnik | |
| Znamionowa odległość robocza | 10 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Typ wyjścia | Wyjście przekaźnikowe | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC |
| Częstotliwość przełączania | 20 Hz | |
| Histereza | około 10 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | nie | |
| Prąd pracy | ≤ 50 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Wyjście | ||
| Napięcie przełączania | maks. 28 V DC | |