NBB15-30GM60-B3B-V1 - 226336
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 15 mm, czoło zabudowane, Interfejs AS, 2-przewodowy / Programowalne normalnie otwarte / zamknięte (NO / NC), 26,5 ... 31,9 V przez system magistrali AS-i, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 200 Hz
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB15-30GM60-B3B-V1
- 15 mm czoło zabudowane
- Cylindryczny
- A/B node with extended addressing possibility for up to 62 nodes
- Możliwość wyboru NO / NC
- Opóźnienie włączenia / wyłączenia (odłączalne)
| Opis produktu |
|---|
| Interfejs AS |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Programowalne normalnie otwarte / zamknięte (NO / NC) | |
| Typ wyjścia | Interfejs AS | |
| Znamionowa odległość robocza | 15 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 12.15 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,5 | |
| Node type | A/B node | |
| Specyfikacja interfejsu AS | V3.0 | |
| Required gateway specification | ? V2.1 | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 26,5 ... 31,9 V przez system magistrali AS-i | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 200 Hz | |
| Histereza | 1 ... 15 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 25 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | podwójna dioda LED, żółta | |
| Wskaźnik błędu | podwójna dioda LED, czerwony | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1700 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007, EN 50295:1999 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |