NBB2-12GM60-A0-V1 - 084007
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 2 mm, czoło zabudowane, NPN / NO + NC, 10 ... 30 VDC, konektor M12-4pin, IP67, 0 ... 1000 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBB2-12GM60-A0-V1
- 2 mm czoło zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | uzupełniający | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 2 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 1.62 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0,25 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.15 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,66 | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 1000 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ? 2 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 15 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 3220 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Złącze M12 x 1, 4 piny | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Średnica obudowy | 12 mm | |