NBB2-8GM30-E2-Y0198
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB2-8GM30-E2-Y0198
- 2 mm czoło zabudowane
- Zwiększona odległość robocza
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 2 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 1.62 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 8 mm x 8 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,75 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.45 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 5 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 6000 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 100 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.2 mA | |