NBB4-12GM30-E3-Y70117867
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 4 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie zamknięty (NC), 10 ... 30 VDC, kabel PVC 0,72 m, IP67, 0 ... 500 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBB4-12GM30-E3-Y70117867
- 4 mm czoło zabudowane
- Zwiększona odległość robocza
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 4 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 3,24 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.35 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,7 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 500 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ? 3 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 150 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 15 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ? 20 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | Multihole-LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 1770 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PVC 0,72 m | |
| Przekrój Przewodu | 0,14 mm <sup> 2 </sup> | |