NBB5-18GM30-E2-2,5M-PUR - 326163-0268
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 5 mm, czoło zabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 VDC, kabel 2,5 PUR, IP67, 0 ... 1000 Hz
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBB5-18GM30-E2-2,5M-PUR
- 5 mm czoło zabudowane
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Rozszerzony zakres napięcia roboczego
- Elastyczne zastosowanie z wszechstronnymi możliwościami montażu
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 5 mm | |
| Instalacja | zabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 4,05 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 18 mm x 18 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.35 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.29 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,73 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.44 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 5 ... 36 V | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 1950 Hz | |
| Histereza | typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Spadek napięcia | ≤ 1 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | max. 20 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 10 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1721 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Dostosowanie | ||
| PWIS conformity | VDMA 24364-C1/T100°C-W | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 36 V. | |
| Impulsy znamionowe wytrzymują napięcie | 500 V | |
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | mosiądz pokryty białym brązem | |
| Czoło aktywne | PBT , green | |
| Stopień ochrony | IP68 | |
| Kabel | ||
| Końcówki kablowe | tak | |
| Średnica kabla | 4.3 mm ± 0.15 mm | |
| Promień gięcia | > 10 x średnica przewodu | |
| Materiał | PUR | |
| Kolor | czarny | |
| Liczba rdzeni | 3 | |
| Core cross section | 0,34 mm 2 | |
| Długość | 2,5 m | |
| Masa | 113 g | |
| Moment dokręcający | 0 ... 30 Nm | |