NBN12-18GM50-E1-M-Y70116619 - 70116619
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN12-18GM50-E1-M-Y70116619
- 12 mm czoło niezabudowane
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Zwiększona odporność na hałas 100 V / m
- Ze zwiększonym uszczelnieniem, klasa ochrony
IP68 / IP69K - Wysoka odporność na wstrząsy i wibracje
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 12 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 9.72 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,5 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 1500 Hz | |
| Histereza | type 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Indukcyjne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 30 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 0.1 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 7 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 220 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1085.5 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | stały kabel z wtyczką | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Stopień ochrony | IP68 / IP69K | |
| Złącze | ||
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 6 mm ± 0.2 mm | |
| Promień gięcia | > 6 x średnica przewodu | |
| Materiał | PUR | |
| Kolor | czarny | |
| Liczba rdzeni | 3 | |
| Core cross section | 0,75 mm 2 | |
| Długość | 125 mm | |