NBN25-30GK50-E0-M - 248878
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 25 mm, czoło niezabudowane, NPN, 3-przewodowy / normalnie otwarty (NO), 5 ... 60 V DC, przewód 2 m z PUR, IP68 / IP69K, 0 ... 200 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NBN25-30GK50-E0-M
- 25 mm czoło niezabudowane
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Zatwierdzenie typu E1
- Zwiększona odporność na hałas 100 V / m
- Ze zwiększonym uszczelnieniem, klasa ochrony
IP68 / IP69K - Wysoka odporność na wstrząsy i wibracje
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 25 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 20.25 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0,55 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Napięcie robocze | 5 ... 60 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 200 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Indukcyjne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 60 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 6 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 7 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 220 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 1163.5 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, źródło ogólnego przeznaczenia, źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CSA | cCSAus Listed, General Purpose, Class 2 Power Source | |
| Zatwierdzenie CCC | Certyfikowany przez China Compulsory Certification (CCC) | |
| Zatwierdzenie E1 | 10R-04 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel PUR, 2 m | |
| Core cross section | 3 x 0,75 mm 2 | |