NBN25-30GM60-E2-V1-Y266830 - 266830
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 25 mm, czoło niezabudowane, PNP / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 V DC, konektor M12-3pin, IP67, 0 ... 200 Hz
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Opisy produktu
Najważniejsze parametry czujnika indukcyjnego NBN25-30GM60-E2-V1-Y266830
- Seria podstawowa
- 25 mm czoło niezabudowane
- Zwiększona odległość robocza
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 25 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 20.25 mm | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Al </sub> | 0,5 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Cu </sub> | 0.45 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> 304 </sub> | 0,7 | |
| Współczynnik redukcji r <sub> Mosiądz </sub> | 0,55 | |
| Parametry podstawowe | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 200 Hz | |
| Histereza | typ. 5% | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | chronione przed odwrotną polaryzacją | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | impulsowe | |
| Indukcyjne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Spadek napięcia | ? 2 V. | |
| Znamionowe napięcie izolacji | 60 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | 0 ... 0.5 mA typ. 6 µA przy 25 °C | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ? 7 mA | |
| Wskaźnik stanu przełączania | dioda LED we wszystkich kierunkach, żółty | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Złącze M12 x 1, 3-pinowe | |
| Materiał obudowy | mosiądz, niklowany | |
| Czoło aktywne | PBT | |
| Średnica obudowy | 30 mm | |