NEB12-18GM50-E1-V1 - 231730
Czujnik indukcyjny o wydłużonej strefie działania firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 12 mm, czoło zabudowane, NPN, 3-przewodowy / normalnie zamknięty (NC), zasilanie 10 ... 30 V DC, konektor M12-3pin, IP67, 0 ... 500 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NEB12-18GM50-E1-V1
- Zwiększona odległość robocza
- 12 mm czoło pseudo-zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | NPN | |
| Znamionowa odległość robocza | 12 mm | |
| Instalacja | quasi-rumieniec | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 9.72 mm | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 36 mm x 36 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.26 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0,2 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,63 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.33 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | ze stali 1.0037 (St37): 4 mm | |
| B | 14 mm | |
| C | 36 mm | |
| F | 36 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 500 Hz | |
| Histereza | 0.12 ... 1.8 mm | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | pulsowanie | |
| Odporność na przeciążenie | tak | |
| Zabezpieczenie przed zerwaniem drutu | tak | |
| Indukcyjne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | tak | |
| Tłumienie przepięć | tak | |
| Sinusoida | 10% | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Powtórz dokładność | 0,6 mm | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 10 µA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 11 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 50 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 2650 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |