NJ15-30GK-SN-15M - 70133156
Czujnik indukcyjny firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 15 mm, montaż niezabudowany, NAMUR z funkcją bezpieczeństwa, 2-przewodowy / normalnie zamknięty (NC), przewód 15 m z silikonu, IP68, 0 ... 100 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NJ15-30GK-SN-15M
- 15 mm czoło niezabudowane
- Nadaje się do SIL 3 wg. zgodnie z IEC 61508
- Stopień ochrony IP68
- ATEX-/IECEx-approvals for zone 0/1/20/21 (Ex i)
- ATEX-/IECEx-approvals for zone 2/22 (Ex ec/tc)
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie zamknięty (NC) | |
| Typ wyjścia | NAMUR z funkcją bezpieczeństwa | |
| Znamionowa odległość robocza | 15 mm | |
| Instalacja | niezabudowany | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 12.15 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.4 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.3 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,85 | |
| Typ wyjścia | 2-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 18 mm | |
| B | 30 mm | |
| C | 45 mm | |
| F | 90 mm | |
| Napięcie nominalne | 8.2 V (Ri około 1 kΩ) | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 100 Hz | |
| Zużycie prądu | ||
| Nie wykryto płytki pomiarowej | ? 3 mA | |
| Wykryto płytkę pomiarową | ≤ 1 mA | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| Poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL) | SIL 3 | |
| MTTF d | 11850 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Namur | EN 60947-5-6: 2000, IEC 60947-5-6: 1999 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata IECEx | ||
| Poziom ochrony sprzętu Ga | IECEx PTB 11.0092X | |
| Poziom ochrony sprzętu Gb | IECEx PTB 11.0092X | |
| Equipment protection level Gc (ec) | IECEx TUR 21.0017X | |
| Poziom ochrony sprzętu Da | IECEx PTB 11.0092X | |
| Poziom ochrony sprzętu Dc (tc) | IECEx TUR 21.0018X | |
| Poziom ochrony sprzętu Mb | IECEx PTB 11.0092X | |
| Aprobata ATEX | ||
| Poziom ochrony sprzętu Ga | PTB 00 ATEX 2049 X | |
| Poziom ochrony sprzętu Gb | PTB 00 ATEX 2049 X | |
| Equipment protection level Gc (ec) | TÜV 20 ATEX 8523 X | |
| Poziom ochrony sprzętu Da | PTB 00 ATEX 2049 X | |
| Poziom ochrony sprzętu Dc (tc) | TÜV 20 ATEX 8524 X | |
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zwykła lokalizacja | E87056 | |
| Niebezpieczna lokalizacja | E501628 | |
| Rysunek kontrolny | 116-0454 | |
| Zatwierdzenie CCC | ||
| Niebezpieczna lokalizacja | 2020322315002308 | |
| Aprobata NEPSI | ||
| Certyfikat NEPSI | GYJ16.1392X | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -40 ... 100 ° C (-40 ... 212 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | kabel | |
| Materiał obudowy | Crastin (PBT), czarny | |
| Czoło aktywne | Crastin (PBT), czarny | |
| Stopień ochrony | IP68 | |
| Kabel | ||
| Średnica kabla | 6 mm ± 0.2 mm | |
| Promień gięcia | > 10 x średnica przewodu | |
| Materiał | silikon | |
| Core cross section | 0,75 mm 2 | |