NMB6-12GH50-E2-5M - 70108001
Czujnik indukcyjny z czołem ze stali nierdzewnej firmy Pepperl+Fuchs, zakres = 6 mm, montaż zabudowany, PNP, 3-przewodowy / normalnie otwarty (NO), 10 ... 30 V DC, przewód 5 m z TPE-S, IP68 / IP69K, 0 ... 600 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive sensor NMB6-12GH50-E2-5M
- 6 mm czoło zabudowane
- Aktywny metal powierzchniowy
- Jednoczęściowa obudowa ze stali nierdzewnej (V4A; 1.4435)
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Funkcja przełączania | Normalnie otwarty (NO) | |
| Typ wyjścia | PNP | |
| Znamionowa odległość robocza | 6 mm | |
| Instalacja | spłukać miękką stalą | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Zapewniona odległość robocza | 0 ... 4,86 mm | |
| Współczynnik redukcji r Al | 1 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0,85 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,5 (0,9 grubości materiału 2 mm) | |
| Współczynnik redukcji r St37 | 1 | |
| Typ wyjścia | 3-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 0 mm | |
| B | 6 mm | |
| C | 18 mm | |
| F | 50 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V. | |
| Częstotliwość przełączania | 0 ... 600 Hz | |
| Histereza | 3 ... 15 typ. 5 % | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Prąd pracy | 0 ... 200 mA | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 0.1 mA | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 40 ms | |
| Wskaźnik stanu przełączania | LED, żółty | |
| Ograniczenie danych | ||
| Ciśnienie robocze statycznie | 80 bar (1160.3 psi) max. | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 652 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus, cel ogólny | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |